Presidentti

Wagner-Prenner Marianne 1.1.2014 -

Jäsenet

Laukkanen, Sakari 1.6.2006 -
Unkila, Teija 1.4.2002 -
Vähätörmä, Auli 1.10.2003 -
Kamppinen, Tapio 1.9.2006 -
Alkula, Tapio 1.10.2007 -
Tukiainen, Maarit 1.1.2008 -
Hyartt, Seppo 1.3.2013 -
Salo, Virve 1.2.2015 -
Nykänen, Petri 1.2.2009 -
Oikkonen, Pasi 1.5.2009 -
Rintala, Liisa 1.4.2010 -
Ollikainen, Kaarina 1.2.2011 -
Mokko, Terhi 1.12.2013 -
Pogreboff Anu 1.8.2015 -

Entiset presidentit

Ståhlberg, Kaarlo 1978 - 1988
Leistén, Martti 1988 - 1997
Oikarinen, Esko 1997 - 2013

Entiset jäsenet

Orispää, Risto 1.5.1979 - 31.5.1984
Nikula, Jouko 1.5.1979 - 31.5.1984
Konsén, Ville 1.10.1984 - 30.6.1988
Oikarinen, Esko 1.9.1981 - 31.12.1989
Husa, Ritva 1.5.1979 - 28.2.1990
Mäkinen, Harri 1.5.1979 - 30.9.1994
Siljander, Keijo 1.11.1990 - 31.12.1996, 1.1.2006 - 30.6.2010
Arponen, Markku 1.2.1995 - 31.5.1996
Salminen, Antti 1.10.1994 - 30.9.1997
Kankkunen, Seppo 1.4.1990 - 31.10.1997
Kilpeläinen, Maija Liisa 1.7.1997 - 30.10.1998
Repo, Tyyne 1.5.1979 - 30.4.1999
Repo, Raimo 1.5.1979 - 28.2.2001
Lehtonen, Seppo 1.5.1979 - 30.6.2001
Simola, Simo 1.5.1979 - 30.6.2002
Karvonen, Seppo 1.5.2002 - 31.5.2005
Hämäläinen, Anu 1.10.1997 - 31.8.2005
Pariola, Maija-Liisa 1.5.1999 - 30.9.2006
Peltoniemi, Teuvo 1.10.1988 - 31.12.2006
Supponen, Heikki 1.9.1981 - 31.12.2007
Keskinen, Ritva 1.6.2006 - 29.2.2008
Yrttiaho, Eero 1.9.1981 - 30.9.2008
Supponen, Ritva 1.9.1981 - 31.7.2012
Salo, Virve 1.7.2008 - 31.7.2013
Wagner-Prenner, Marianne 1.11.2000 - 31.12.2013
Nenonen, Erkki 1.5.1997 - 31.3.2014
Haataja, Helinä 1.1.1998 - 31.7.2014
Laurinolli, Juhani 1.1.2015 - 1.6.2017
Arponen, Esko 1.12.2007 - 26.2.2018

 
Julkaistu 4.12.2018